web analytics

PROJELER

Biten Projelerimiz

İstanbul Hava Limanı Akaryakıt Liman Projesi

Yapılan işler :Liman çevre aydınlatma işleri. İskele bölgesi tava montaj çalışması. İskele ana enerji dağıtım pano imalat ve montajı. Akaryakıt dolum kollarının pano ve elektrik bağlantıları. Gemi yaklaşma sistemi elektrik alt yapı ve montajı. Yangın algılama sistemi montajı . Su ve köpük yangın söndürme sistemi elektrik alt yapısı. Sensör ve Enstrümanların haberleşme altyapısı ve elektrik işlerinin yapılması.Çevre Aydınlatma 25m direk montajları ve devreye alınması.


İstanbul Hava Limanı Akaryakıt Pompa Binası Projesi

Yapılan işler : Elektik iç mekan exproof aydınlatma işleri. İnverter kurulumu ve 500 kw exproof motorların güç beslemesi. Tüm tava ve kablolama işleri. Otomasyon alt yapısının ve panolarının montaj işleri.Dış çevre aydınlatma işleri.


Turkuaz Petrol Elektik Tadilat Projesi (Yarımca)

Yapılan İşler : Tesis içindeki elektrik dağıtım panosunun değiştirilmesi. MCC panosunun değiştirilmesi.Çevre aydınlatma exproof armatür demontaj ve montaj işleri. Ağır hizmet tavalarının demontaj montaj işleri. Kabloların yenilenmesi.


İstanbul Hava Limanı OG & SUBTATION Projesi

Yapılan İşler : Itp destek bölgesi OG kablolarının çekilmesi ve hücre bağlantılarının yapılması. Substation anahtar teslimi kurulumu. Trafo ve og hücrelerinin montajı. Ag pano montajı. Busbar sistemi kurulumu ve devreye alınması.


Salini Impregilo Network Data Projesi(Körfez)

Yapılan İşler : Network data hatlarının alt yapı ve kablo çekim işleri. Sistem odasının kurulması. Dijital santral sistemi kurulumu ve telefon hatlarının yapılması. Network haberleşme sistemi yazılım dahil devreye alınması.